کابینت مدرن ترکیب هایگلاس و فرامید – آقای سلیمی

پروژه:   کابینت مدرن ترکیب هایگلاس و فرامید

کارفرما: مهندس سلیمی

محل: شهران

سخنی با طرفداران کابینت مدرن / ترکیب هایگلاس و مات:

کابینت مدرن, نمایانگر سلیقه مدرن و غیرکلاسیک مشتریان است. سبک کابینت کلاسیک, از گذشته تا امروز و احتمالا در آینده, تغییر ظاهری بسیار گسترده ای ندارد. تنها روش های تولید متفاوت و متریال متنوع و متعاقبا قیمت های متفاوت آن است که در کنار چیدمان, تفاوت ها را ایجاد میکند. اما کابینت مدرن در هر چند سال یکبار تغییر سبک میدهد. این را به راحتی میتوان از مشاهده کابینت های منازل نسل های مختلف دید. تنوع در طرح و حجم و متریال و چیدمان و … باعث تغییر مستمر ظاهر کابینت مدرن است. ده قبل دوره کابینت های ام دی اف با روکش ملامینه مات بود. سپس ام دی اف هایگلاس و در مجموع روکش های براق تولید و پر طرفدار شدند. چند سالی است که ترکیب هایگلاس و ام دی اف مات در خانه ایرانیان با دیزاین های متفاوت چشم نوازی می کند.

هر چند که این سبک هم بزودی در حال خالی کردن عرصه به نفع نوع جدیدی از ام دی اف های مات (سوپر مات) هستند اما همچنان پر طرفدار هستند.

اما نکته مهم در ترکیب ام دی اف براق و ام دی اف مات, انتخاب مناسب نوع طرح براق و مات است. بهتر است در این ترکیب, روکش براق, ساده باشد و طرح احتمالی در ام دی اف مات لحاظ شود. هر چند که میتوان برای ام دی اف مات هم طرح بدون بافت و گره انتخاب شود. عمده انتخاب مشتریان, ترکیب ام دی اف براق با تم سفید و کرم روشن با طرح های ام دی اف مات طرح چوب قهوه ای رنگ است (البته این سلیقه بیشتر برای سالهای 94 تا 98 بسیار پرطرفدار بود). بهترین نوع انتخاب هم مربوط به طرح چوب هایی بود که گره چوب را به خوبی نمایش میداد و در همان گره, برجستگی و فرورفتگی چوب هم به خوبی شبیه سازی شده بود. این روکش ها پیشتر برای ام دی اف های ایتالیایی کلیاف استفاده میشد. اما رفته رفته نمونه های ایرانی آن از فرامید شروع و به سایر شرکت ها نیز گسترش یافت.

طبیعتا انتخاب متریال مناسب چه در ورق براق (هایگلاس و پلی گلاس و لمی گلاس و ….) و چه در ام دی اف مات حس اصالت و زیبایی بیشتری خواهد داد.

دکوپازل با افتخار جزو پیشگام ترین گروه های دکوراسیون داخلی در ارائه طرح های به روز کابینت مدرن است. به طوری که جدید ترین پیشنهادات که شاید در سالهای آینده متداول خواهد شد را به شما پیشنهاد میدهد. بهترین متریال و بهترین کیفیت, در کنار بهترین طرح و مدرن ترین ترکیب حجم و رنگ, همراه با بهترین چیدمان جزو خصوصیات هر اجرای کابینت مدرن دکوپازل است.

سوالی دارید؟ در واتساپ  با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم