پروژه تجریش

پروژه تجریش

پروژه تجریش

پروژه تجریش

پروژه تجریش

پروژه: کابینت نئوکلاسیک ترکیبی

کارفرما: مهندس خانی

مجری: دکوپازل

طراح: دپارتمان طراحی “دکوپازل”

محل: تجریش

سبک پروژه:

معماری داخلی و خارجی ساختمان, امکان ایجاد هر دو سبک کابینت مدرن و کلاسیک را به ساکنان ساختمان میدهد, اما انتخاب نهایی مشتری, سبکی میانه است. نئوکلاسیک سبکی مابین مدرن و کلاسیک است. با زیبایی و ظاهری اصیل مانند کلاسیک و متنوع و همه پسند همچون مدرن.

برای کابینت نئو کلاسیک میتوان درب ها و نماها را با سی ان سی, کف تراشی کرد و رویه آن را با رنگ یا وکیوم پوشش داد. در این پروژه از رنگ پلی یورتان آلمانی استفاده شده است. وقتی قرار است کار نئوکلاسیک, رنگ شود, باید فرایند سی ان سی کاری و کف تراشی با ظرافت بیشتری انجام شود. مغز ام دی اف باید حتما از برند های برتر و با دانسیته بالا باشد تا محصول سی ان سی شده پرز کمتری بدهد. در نهایت مهمترین قسمت, داشتن رنگ کار حرفه ای است. این بخش, از هر بخش دیگری در صنعت چوب مهمتر و حساس تر است.

برای این فضا, میزان نورگیری ساختمان و فضای آشپزخانه و همچنین رنگ محیطی (کف و دیواره) امکان هر انتخاب رنگی را برای کابینت ها به طراح میدهد. اما سلیقه مشتری به ترکیب رنگ سفید و آبی منتهی شد.

برای زیبایی بیشتر کار, درب ها از ام دی اف 25 میل تولید شدند. در این صورت امکان دادن عمق بیشتر به بخش وسطی درب ها و در نتیجه زیبایی بیشتر کار محقق شد.

در نهایت, چیزی که باعث رضایت هر چه بیشتر مشتری از این کار شد, استفاده مناسب از یراق با کیفیت و رگلاژ مناسب درب ها بود. فرایند تولید و رنگ کاری و حمل و نصب, برای پروژه های اینچنینی حتما باید تحت نظر واحد کنترل کیفیت صورت بگیرد.

سخنی با طرفداران کابینت نئوکلاسیک:

اگر به کابینت سبک نئوکلاسیک علاقه دارید, بهتر است بدانید که در هر حال انتخاب بجایی انجام داده اید. ترکیبی از کابینت مدرن  وکلاسیک که با هر دکوراسیونی سازگاری دارد. اما همانطور که در بالا اشاره شد, اجرای کابینت نئوکلاسیک یکی از پرچالش ترین سبک های کابینت است.

دپارتمان کابینت “دکوپازل” افتخار دارد با در اختیار داشتن مهندسین معماری, بهترین طرح ها را به مشتری ارائه دهد. کارگاه های تولیدی “دکوپازل” از بهترین و پیشرفته ترین دستگاه ها بهره میبرد و در نهایت, نصب توسط گروه نصب حرفه ای و مجرب “دکوپازل” تضمین اجرای نهایی و موفق پروژه است. مشتریان محترم “دکوپازل” به خوبی میدانند که واحد کنترل کیفیت “دکوپازل”, وجه تمایز ما با همه ی همکاران در این حوزه است. امری که منجر به برطرف شدن تمام ایرادات در طول فرایند تولید و نصب میشود.